zawory kuloweWody, procesach przemysłowych, instalacjach ogrzewania i klimatyzacji, sprzęcie. Są oni przedstawicielami wszystkich dziedzin przemysłu, gdzie duże znaczenie ma precyzyjna kontrola przepływających mediów. Wynikające z dużej ilości produkowanych zaworów, stanowią gwarancję.

Armatura pełnoprzelotowa lub ze zredukowanym przelotem wykonana w/g norm. Dysk/kula/grzyb/klin (w zależności od typu armatury): żeliwo, stal węglowa, stal kwasoodporna w różnych gatunkach. Z szerokiego asortymentu oferowanych przez wyrobów polecamy: współpracę z najlepszymi na świecie producentami tego typu urządzeń i zaczęliśmy oferować je na rynki i innych państw. Jesteśmy też przedstawicielem specjalistycznej armatury firmy z zakresu przepustnic kanałowych. Wlot może zostać wykonany w kształcie koła lub kwadratu.

Zawory te nie wymagają obsługi technicznej, konserwacji, smarowania ani regulacji, a dzięki optymalnej konstrukcji są z powodzeniem eksploatowane przez wiele lat. Odcinanie przepływu czynnika odbywa się poprzez obrót kąt 1 ° wypolerowanej kuli ze stali nierdzewnej. Tri-Clover to zawór kulowy zapewniający pełen przepływ, minimalizując przy tym turbulencje liniowe oraz spadki ciśnienia.

Konstrukcja obudowy wykorzystuje w sposób naturalny elementy korpusu zasuwy nożowej (tylko zasuwy nożowe z trzpieniem niewznoszącym nadają się do przystosowania do zakopania w gruncie) i wyposażona jest w uszczelnienie trzpienia zasuwy oraz specjalny szczelny zamek pomiędzy podstawą a pokrywą obudowy. W zakresie, w jakim dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody - przysługuje także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Zawory membranowe składają się z korpusu z dwoma lub więcej portami, membraną i "siodłem" lub gniazdem, na którym membrana szczelnie odcina przepływ przez zawór.

Na poszczególnych etapach procesu produkcji zawory poddawane są próbom skręcania, zginania i szczelności, mającym na celu zagwarantowanie wysokiej jakości elementów. W awaryjnych sytuacjach umożliwia natychmiastowe odcięcie źródła wody, zapobiegając w ten sposób zagrożeniu jakim jest zalanie pomieszczenia. W typowych zaworach kulowych elementem sterującym kierunkiem przepływu lub służącym do odcinania przepływu jest kula wykonana z wytrzymałych materiałów uszczelniona w korpusie.

Najnowsze artykuły:

Tagi dla artykułu:

Top