zawory nożoweSzeroki zakres średnic od 1/8'' do nawet 3'' oraz bogaty wybór akcesoriów oraz modeli,: zawory kulowe sterowane ręcznie, sterowane siłownikiem pneumatycznym, sterowane silnikiem elektrycznym, zawory klapowe czy zawory kulowe ze specjalnym zabezpieczeniem, pozwala stwierdzić, że także w tym zakresie oferta jest w pełni kompleksowa. Zawory kulowe są w głównej mierze przeznaczone do instalacji wodociągowych - zarówno w przemyśle, jak i w gospodarstwach domowych. Oprócz tego, w przemyśle, zawory kulkowe są dobierane do rurociągów gazowych, przemysły rafineryjnego, spożywczego oraz chemicznego, a także stosuje się je jako automatyczne zawory odcinające i zawory podwodne przy wydobyciu ropy.

Połączenie gry światło cienia ze zmiennym obrazem wodnym jest tym co lubimy oglądać na rynkach naszych miast, w zaciszach naszych ogrodów lub na jeziorach lub stawach. Otrzymany od nas projekt systemu nawadnianie trawnika zawiera rozmieszczenie rury, miejsca gdzie znajdzie się zraszacz oraz informacje jaka dysza została wykorzystana. Jako autoryzowany dystrybutor doradzimy jak stworzyć wymarzone oczka wodne, pomożemy dobrać odpowiedni filtr do oczka wodnego, podpowiemy, która pompa spełni państwa oczekiwania, udzielimy rad jak pielęgnować oczka wodne.

Nasze zawory kulowe przeznaczone do zastosowań z tlenem wykonane są zgodnie z obowiązującymi zasadami techniki, a ich wykonanie zabezpieczone jest przed wypaleniem na skutek nagłego wzrostu ciśnienia tlenu. Zawory kulowe znajdują zastosowanie w szeregu aplikacjach przemysłowych i wykonane są w różnorakich wariantach oraz w zależności od przeznaczenia różnych kombinacjach materiałów i uszczelnień. Jeśli przeznaczeniem zaworów kulowych będzie instalacja grzewcza, sprężonego powietrza, bądź wodociągowa, warto wybrać pełnoprzelotowe zawory. Ze względu na wyposażenie w dławik, zawór pozwala na kompensację luzów.

Najnowsze artykuły:

Tagi dla artykułu:

Top